O Firmie

Firma pod nazwą CompSystem działa nieprzerwanie  od 2005 roku, w 2016 roku została przekształcona w Spółkę Cywilną w roku 2016 w Spółka z o.o..

Branża jest zachowana od samego początku i na bieżąco aktualizowana oferta dostosowana jest zawsze dla potrzeb klienta.

Zajmujemy się importem i dystrybucją wszelkich mediów do drukarek laserowych, atramentowych posiadając bogatą ofertę w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Od papierów fotograficznych poprzez wszelkiego typu folie w tym samoprzylepne, złote i srebrne dla wszelkich urządzeń drukujących takich jak drukarki atramentowe i laserowe w tym mono i kolor mamy w ofercie wszystko co jest potrzebne aby utrwalić pożądaną grafikę czy tekst.

Mamy również papiery transferowe dedykowane do drukarek atramentowych i laserowych aby móc stworzyć własną koszulkę czy przenieść jakikolwiek motyw trwale na materiały tekstylne.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ofertą do współpracy, realizujemy dostawy tego samego dnia a zakupy powyżej 500 PLN netto są zawsze premiowane dostawą na nasz koszt poprzez przewoźnika DHL z dostawą zawsze na następny dzień roboczy.

Z poważaniem
Paweł Wantowski
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć